Методичний семінар з освітньо-професійної програми «Агрономія»

На кафедрі екології та агрономії Луцького національного технічного університету відбувся методичний семінар із ОПП «Агрономія». Студенти та викладачі мали нагоду зустрітися із потенційними роботодавцями, обговорити можливість проходження практики на агропідприємствах та внести рекомендації підприємців до освітньо-професійної програми, в рамках реалізації дуальної форми освіти.

За словами завідувача кафедри екології та агрономії Луцького НТУ Василя Іванціва, на сьогоднішній день змінена процедура акредитації спеціальностей, тому до університету були запрошені стейкхолдери та роботодавці, з якими можна вибудовувати стійку  співпрацю за агрономічним напрямком. Так, серед гостей Ярослав Мазуренко – керівник департаменту аграрного виробництва, ТзОВ «Волинь-зерно-продукт», ВІЛІЯ; Микола Зінчук – директор Волинської філії державної установи «Інститут охорони ґрунтів України»; Володимир Гаврилюк – директор Поліської дослідної станції Національного наукового центру «Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О.Н.Соколовського та Роман Мелемука – випускник магістратури 2020 р.

Звернулася до студентів із закликом бути активними та відповідальними у навчанні, задля успішного майбутнього, проректор з НПР Оксана Ляшенко.

Після знайомства майбутніх агрономів із потенційними роботодавцями, представники та очільники організацій опрацювали із науковцями Луцького НТУ освітньо-професійну програму, запропонували внести корективи та обговорили перспективи взаємодії у напрямку дуальної освіти. Детальніше про  семінар можна ознайомитись на сайті університету.